Soutěž o knihu Noc

XYZ | 5. 3. – 25. 3. 2018 |

99% / 55 hodnocení

Napětí, dobrodružství, vyšetřování jedné vraždy a nečekaná zápletka. To vše čeká na čtenáře v knize Noc, o kterou si nyní můžete zasoutěžit. 

 

Cena v soutěži

kniha Noc
Během vyšetřování vraždy na ropné plošině v Severním moři narazí norská inspektorka Kirsten Nigaardová na sérii fotografií. O pár dní později už sedí v toulouské kanceláři kriminalisty Martina Servaze, který si snímky se zájmem prohlíží. Je na nich on sám zachycený teleobjektivem nepolapitelného sériového vraha Juliana Hirtmanna. To ale není vše. Na dalším snímku je malé dítě, Gustav. Pro Kirsten a Martina začíná děsivá výprava s ještě děsivějším nepřítelem na jejím konci.

Cenu do soutěže věnuje

Nakladatelství XYZ

Soutěžní otázky

1. Kdo je autorem knihy Noc?
2. Kdy vyšla kniha v nakladatelství XYZ?
3. Jak se jmenuje norská inspektorka, která vyšetřuje vraždu na ropné plošině v Severním moři?

Nápověda

Odpovědi na soutěžní otázky naleznete na webu pořadatele: Nakladatelství XYZ

Sledujte nás na facebooku

Uděláte nám radost, když dáte 'like' naší facebookové stránce.Přihlášení/registrace

Chcete zvýšit svou šanci na výhru? Registrace na našem webu vám přinese spoustu výhod - Registrace znamená větší pohodlí a zábavu.

Přihlášení
Registrace

Výherci

kniha Noc
Výherce: mexka

Omluva: Při vyhodnocování této soutěže bohužel selhal vyhodnocovací skript a odeslal e-mail o výhře kromě výherce (uživatel mexka) i několika dalším účastníkům této soutěže. Tímto se omlouváme všem, kteří takový e-mail obdrželi a nejsou uvedeni na této stránce jako výherci. Bohužel výtisk máme v této soutěži k dispozici pouze jeden. Jednalo se o technickou závadu a nebylo v našich silách tuto skutečnost dopředu nějak ovlivnit. Určitě se na Vás usměje štěstí v některé z dalších soutěží.

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České-soutěže.cz.

Právě probíhá 43 soutěží. Soutěžit dál.

Komentáře

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé

mexka
před 596 dny
Už se blížím ke konci, posledních 30 stran na přečtení:-) Musím říct, že knihu bych si dovedla představit mnohem kratší. Čekala jsem pořádný thriller, ale napínavých, skutečně napínavých bylo až posledních 150-200 stran knihy. Pěkná knížka na oddech/volný čas, půjčím jí dál po rodině, udělá radost i dalším. Že by mě ale nadchla a vychvalovala bych ji vždy a všude až do nebes, tak to ne.
kriszpin
před 597 dny
Na tuhle knihu jsem se po přečtení prvních třech děsně těšila a musím říct, že vůbec nezklamala, tudíž kdo ještě nečetl, a chce vědět jak to pokračuje s Julianem Hirtmanem ať neváhá a čte :)
honzik101
před 627 dny
gratuluji
mexka
honzik101 ·
před 627 dny
děkuji
Markéta Kučerová
před 628 dny
:-) Velká gratulace Mexka :-D
mexka
Markykucerka ·
před 628 dny
Moc děkuju! Jsem nadšená a na knihu hrozně zvědavá.
Markéta Kučerová
mexka ·
před 628 dny
Osobně zbožňuji komisaře Martina Servaze :-) můžu jen doporučit předešlé díly. Dech beroucí záležitost :-)
mexka
Markykucerka ·
před 627 dny
Přečetla jsem si na knihu několik recenzí a někdo byl z této knihy nadšený jako z těch předešlých a někteří psali, že už se vyčerpal, zápletku překombinoval a že kniha již není tak napínavá jako ty předešlé. Jelikož to bude můj první kousek od toho autora, nemám z čím porovnávat. Jsem napjatá jak struna a nadšená, že si přečtu něco nového:-)
Markéta Kučerová
mexka ·
před 627 dny
K tomuto dílu jsem se ještě nedostala (mám elektr.podobu) a po recenzích si jí nechám až na někdy. Dost možná výhoda, že je toto Vaše prvotina. :-)
admin
před 628 dny
Pri vyhodnocování souteze o knihu Noc doslo k technické závadě. e-mail o vyhre byl automatickym skriptem odeslan krome adresy vyherce i nekolika dalsim ucastnikum teto souteze. Bohuzel vyhrat muze jenom jeden, a proto se omlouvame vsem, ktere jsme mylne informovali o vyhre.
vhumhejova@seznam.cz
před 635 dny
napínavé až do konce.
jaruska
vhumhejova@seznam.cz ·
před 614 dny
Souhlasím, knížka je skvělá, stejně jako předešlé díly. Jen mě zarazilo, kolik v ní bylo "překlepů", snad na každé druhé stránce chyba....:-(
Mopsička
před 647 dny
Zajímavá knížka, tyto žánry mám ráda
mexka
před 648 dny
Všichni pějí na tohoto autora chválu. Docela ráda bych si ji přečetla, abych zjistila, jestli je skutečně tak dobrý, jak se o něm vykládá.
pokemonka
před 649 dny
Četla jsem jsem od Bernarda Miniera Mráz a Tma naprosto super napsané skvělé čtení
Jarka Kopečná
před 649 dny
Severské detektivky mám velmi ráda. Přesně podle mého gusta:-).
jaruska
sharonka ·
před 629 dny
Bernard Minier je Francouz :o)
Jarka Kopečná
jaruska ·
před 620 dny
Popletla jsem to, jsem hrozná:-).
Přihlášení
Registrace

1
soutěž

Dnes nové

2
soutěže

Dnes končí

Nové soutěže