Valentýnská soutěž o balíček knih pro ženy

Mladá fronta | 14. 2. – 6. 3. 2018 |

90% / 58 hodnocení

Dámy, máte rády romantické čtení? Pánové, chcete udělat svým polovičkám radost pěknou knížkou? Nenechte si ujít na svatého Valentýna soutěž o balíček romatických knih pro ženy!

Cena v soutěži

balíček knih Chybíš mi, Jediné pravé lásky, Svůdná Paříž
Chybíš mi
Tess a Gus jsou si souzeni. Jen se zatím neměli šanci poznat… „Dnešek je první den zbytku tvého života“ stojí na malovaném talíři v jejich kuchyni a Tess tohle motto nedokáže pustit z hlavy, přestože je právě ve Florencii a měla by si užívat poslední bezstarostné prázdniny před nástupem na vysokou v Londýně. I Gus je tou dobou s rodiči ve Florencii, sedm měsíců po nečekané události, která dramatickým způsobem zasáhla do jejich životů. A snaží se zjistit, kým je ve skutečnosti. V onen osudný den se jejich cesty zkříží, načež se oba vrátí do svých anglických domovů, aby se mohli vydat vstříc budoucnosti, která se citelně liší od té, již si pro sebe vysnili. Během následujících šestnácti let jim život a láska kladou do cesty rozličné nástrahy a výzvy. A nezdá se, že by se jim osud chystal nabídnout příležitost opravdu se poznat - alespoň dokud se oba shodou okolností neocitnou zpátky ve Florencii...

Jediné pravé lásky
Existuje životní láska? A co znamená milovat doopravdy? Nový román úspěšné autorky Možná v jiném životě. Autorka románu Možná v jiném životě přichází s novým strhujícím milostným příběhem o ženě, která musí nečekaně volit mezi manželem, kterého už dlouho považuje za mrtvého, a snoubencem, jenž v ní znovu probudil chuť žít. Emma Blairová si vezme Jesse, svou lásku ze střední školy. Vybudují si společný život, na hony vzdálený představám rodičů i usedlým lidem z rodného města, a procestují spolu svět. V den prvního výročí svatby se ovšem stane nehoda a nad Tichým oceánemzmizí helikoptéra, v níž letěl Jess spolu s dalšími dvěma muži. Po čase jsou všichni prohlášeni za mrtvé. Emma dá výpověď v práci a vrátí se domů do Ameriky, aby se pokusila překonat smutek a znovu si urovnat život. Roky plynou, až jednou Emma narazí na dávného kamaráda Sama a zjistí, že se znovu zamilovala. Když se se Samem zasnoubí, má pocit, žedostala druhou šanci být šťastná. Tedy jen do té chvíle, než se najde Jesse. Je naživu a celé ty roky se k ní snažil vrátit. Emmu čeká velké rozhodnutí. Musí si vybrat. Manžela, nebo snoubence? Především však potřebuje poznat samu sebe a zjistit, cochce, aniž by ublížila těm, které miluje. Emma ví, že musí naslouchat svému srdci. Jen si není jistá, co říká…

Svůdná Paříž
Tajemství francouzského dámského prádla.Navzdory nezlomné touze po všem francouzském je pro spoustu žen luxusní spodní prádlo stále velkou neznámou. Všechny po něm sice v skrytu duše toužíme, ale nejsme si jisté, jak, kdy a hlavně kam je nosit. Přejeme si mít prádelník plný hedvábí akrajky, ale nevíme, kde začít. Jak poznáme, že nám podprsenka sedí? Jak přesně se nosí podvazkový pás? Musejí spolu podprsenka a kalhotky pokaždé ladit? Tato praktická příručka protkaná svůdnou atmosférou Francie kombinuje profesionální poznatky, praktické rady i osobní zkušenosti tak, aby inspirovala každou ženu k přehodnocení nejen svého šuplíku se spodním prádlem, ale i vztahu ke svému tělu, a tomile a s úsměvem. Kathryn Kemp-Griffinová, majitelka zavedené francouzské značky Soyelle a módní stylistka, vám na vaší postavě pomůže vyzdvihnout to hezké a ukáže vám, jak s pomocí krásného spodního prádla zdůraznit vaši ženskost, zvýšit si sebevědomí a užívat si radosti ze života pěkně po francouzsku. Kniha je doplněna ilustracemi francouzské návrhářky spodního prádla Palomy Casile a mimo jiné obsahuje i konkrétní tipy na vybrané pařížské butiky, ve kterých najdete vše, po čem vaše srdce touží.

Cenu do soutěže věnuje

Nakladatelství Mladá fronta

Soutěžní otázky

1. Jakou další knihu od autorky knihy Chybíš mi můžete zakoupit na kniha.cz?
2. Jaký je rok vydání knihy Jediné pravé lásky?
3. Kolik stran má kniha Svůdná Paříž?

Nápověda

Odpovědi na soutěžní otázky naleznete na webu pořadatele: Nakladatelství Mladá fronta

Sledujte nás na facebooku

Uděláte nám radost, když dáte 'like' naší facebookové stránce.Přihlášení/registrace

Chcete zvýšit svou šanci na výhru? Registrace na našem webu vám přinese spoustu výhod - Registrace znamená větší pohodlí a zábavu.

Přihlášení
Registrace

Výherci

balíček knih Chybíš mi, Jediné pravé lásky, Svůdná Paříž
Výherce: Noel


Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České-soutěže.cz.

Právě probíhá 12 soutěží. Soutěžit dál.

Komentáře

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé

Noel
před 784 dny
Knihy nakonec přece jen dorazily, tak jsem moc ráda :)
Marta Šimečková
Noel ·
před 784 dny
Děkuji za zprávu. A také za trpělivost :)

Někdy se odeslání výher zdrží (např. zapadne zpráva od nás ve spamu, něco se pokazí ve skladu apod.).

Pokud by tedy někomu z Vás nedorazila avizovaná výhra, obraťte se na nás na e-mail marta.simeckova(zavináč)vasesouteze.cz, prošetříme, kde se výhra zdržela.
Noel
před 803 dny
Bohužel, výhra dodnes nedorazila.
Marta Šimečková
Noel ·
před 803 dny
Z nakladatelství nás informovali, že knihy byly odeslány, snad Vám budou doručeny nejpozději ve středu. Kdyby ne, domluvíme se na kompenzaci. Děkuji za pochopení.
vmarta
před 847 dny
GRATULUJI
mexka
před 865 dny
Nádherná výhra! Ten balíček se Vám moc povedl. Určitě někomu udělá velkou radost.
lenka40
před 867 dny
Velice pěkný balíček knih pro ženy.Všechny knihy vypadají na příjemné oddychové čtení.
Jarka Kopečná
před 873 dny
Super balíček knih:-).
libuse
před 875 dny
skvělá výhra,hned bych měla co číst za dlouhých zimních večerů
Líba53
před 876 dny
to by byla krásná výhra; tolik čtení najednou
Přihlášení
Registrace

1
soutěž

Dnes končí