Soutěž o knihu Bez tebe napořád

Mladá fronta | 3. 7. – 23. 7. 2018 |

87% / 64 hodnocení

Máte rádi příběhy se šťastným koncem? A co když těch šťastných konců je víc než jeden? To je i případ Bena a Elsie, kteří prožívají tragickou romanci. Jak to všechno dopadne, se dozvíte v knize Bez tebe napořád, kterou do soutěže věnovalo nakladatelství Mladá fronta. 

Cena v soutěži

kniha Bez tebe napořád
„Slyšeli jste už o supernovách? Na obloze září nejvíc ze všeho, prudce explodují a pak rychle pohasínají. Ráda si představuju, že se mnou a Benem to bylo podobné… za krátkou dobu jsme prožili víc vášně než jiní lidé za celý život. “Elsie Porterová je průměrná dvacátnice, které se přihodí něco, co do průměru rozhodně nepatří. Jednoho deštivého dne v New Yorku se vydá pro pizzu pro jednoho. Nečeká, že by se v obchodě s někým setkal… a už vůbec ne s někým tak okouzlujícím a atraktivním jako Ben Ross. Chemie mezi nimi je okamžitá a elektrizující. Ben nevydrží počkat ani dalších čtyřiadvacet hodin, aby ji pozval na rande. Během pár týdnů se do sebe oba po uši zamilují a v květnu se potají vezmou. Jen devět dní poté srazí Bena na kole auto a on na místě umírá. Elsie slyší v bytě sirény, ale než se dostane dolů, Bena už odvážejí v sanitce. V nemocnici pak musí čelit své neznámé tchyni Susan, která vůbec netuší, že se její syn oženil a že Elsie existuje. Příběh Susanina uzdravování se proplétá s Elsiinou a Benovou tragickou romancí. Přerušeno navždy je dojemnou připomínkou toho, že existuje víc než jeden šťastný konec.

Cenu do soutěže věnuje

Nakladatelství Mladá fronta

Soutěžní otázky

1. Kdo je autorem knihy Bez tebe napořád?
2. Jak se celým jménem jmenují hrdinové knihy, kteří se po pár týdnech známosti vezmou?
3. Kolik stran má kniha, o kterou soutěžíme?

Nápověda

Odpovědi na soutěžní otázky naleznete na webu pořadatele: Nakladatelství Mladá fronta

Sledujte nás na facebooku

Uděláte nám radost, když dáte 'like' naší facebookové stránce.Přihlášení/registrace

Chcete zvýšit svou šanci na výhru? Registrace na našem webu vám přinese spoustu výhod - Registrace znamená větší pohodlí a zábavu.

Přihlášení
Registrace

Výherci

kniha Bez tebe napořád
Výherce: vnouce14


Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České-soutěže.cz.

Právě probíhá 48 soutěží. Soutěžit dál.

Komentáře

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé

Mopsička
před 485 dny
Na léto jak dělané
ERBEN
před 488 dny
Tak ještě i o tuto zamilovanou....dnes jsem dala soutěží více, snad i štěstíčko se na naší krásnou Vysočinu moc neunaví a alespoň jedenkrát zase dojde až k mým dveřím. Seniorka Věra.Zdravím zde všechny.
vhumhejova@seznam.cz
před 497 dny
Zamilované příběhy jsou prima.
Přihlášení
Registrace

2
soutěže

Dnes končí