Soutěž o knihu Kouzelnická parta – Příběh druhý

Fragment | 1. 12. – 21. 12. 2019 | |

87% / 68 hodnocení

Duchové, kouzla, nadpřirozeno a dobrodružství v podání populárního herce a kouzelníka, to vše přináší kniha Kouzelnická parta - Příběh druhý. Šestice kamarádů, kterou okolí považuje za podivíny, má totiž čich na výjimečná dobrodružství a dokáže odhalit i ta nejskrytější tajemství. Druhý díl fantastické série, která má spoustu triků v rukávu, můžete nyní vyhrát v naší soutěži. 

Cena v soutěži

kniha Kouzelnická parta – Příběh druhý
Na léta strávená v sirotčinci a těžké chvíle, které tam díky své jinakosti zažila, by Leila nejraději zapomněla. I když – k něčemu nakonec dobré byly. Přetavila svoji nevýhodu ve výhodu a stala se mistryní úniků. Před záhadou spojenou s příjezdem známé okultistky však jen tak neunikne. Dokáže Kouzelnická parta zabránit útokům šílených opic a vyhnat duchy z hotelů, ve kterých straší? Naši přátelé udělají pro záchranu města vše, co je v jejich silách. Jen aby nezapomněli ochránit i sami sebe! Ať už jsi kouzelnický nováček nebo zkušený iluzionista s dlouholetou praxí, druhý příběh Kouzelnické party tě zaručeně pobaví! Dokonce víc, než přeříznutí tvé půvabné asistentky vejpůl. Ty máš ještě nějaké otázky? Ale jistě. Tady jsou odpovědi: KDE? V kouzelnickém obchůdku, který vede rádce a učitel naší party Dante Vernon. Přátelský leč tajuplný muž v kápi a cylindru. KDO? Carter, který umí nechat zmizet minci přímo tobě před nosem. Leila, mistryně úniku z kufrů a svěracích kazajek. Theo a jeho smyčec, s jehož pomocí dokáže přimět předměty, aby se vznášely. Ridley, který proměňuje všední věci ve věci nevšední. A samozřejmě dvojčata Olly a Izzy, která umí všechny rozesmát. PROČ? Protože tahle šestice kamarádů, kterou okolí považuje za podivíny, má čich na výjimečná dobrodružství a dokáže odhalit i ta nejskrytější tajemství.

Cenu do soutěže věnuje

nakladatelství Fragment

Soutěžní otázky

1. Kdo knihu napsal?
2. Kdo přeložil knihu do češtiny?
3. Kdy vyšla kniha v nakladatelství Fragment?

Nápověda

Odpovědi na soutěžní otázky naleznete na webu pořadatele: nakladatelství Fragment

Sledujte nás na facebooku

Uděláte nám radost, když dáte 'like' naší facebookové stránce.Přihlášení/registrace

Chcete zvýšit svou šanci na výhru? Registrace na našem webu vám přinese spoustu výhod - Registrace znamená větší pohodlí a zábavu.

Přihlášení
Registrace

Účastnit soutěží se mohou pouze registrovaní uživatelé


Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České-soutěže.cz.

Právě probíhá 43 soutěží. Soutěžit dál.

Komentáře

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé

babbell
před 9 dny
Šikovná partička.
nazdar
před 10 dny
Jé, to by se našim moc líbilo.
varan
před 12 dny
Super pokračování.
vhumhejova@seznam.cz
před 12 dny
Čáry máry všechno dobře dopadne.
Přihlášení
Registrace

2
soutěže

Dnes končí

Nové soutěže