HarperCollins

HarperCollins

3 soutěže

HarperCollins Publishers je druhé největší nakladatelství na světě, které má pobočky v 18 zemích světa. Může se pochlubit více než dvousetletou historií.

HarperCollins Publishers je výhradním vlastníkem 65 knižních značek, ročně vydává zhruba 10 000 knih ve 30 jazycích. V jeho portfoliu je přes 200 000 titulů jak v tradiční papírové, tak i v digitální podobě. Mimořádně bohatá knižní nabídka zahrnuje beletrii, literaturu faktu a populárně naučnou, kuchařské knihy, alba, dětskou literaturu, slovníky a odbornou literaturu. Na českém knižním trhu, který je v působnosti polské pobočky HarperCollins Polska ve Varšavě, tak najdeme mimo jiné thrillery a detektivky předních světových autorů bestsellerů, například Daniela Silvy a Karin Slaughterové, tak ženami oblíbené historické milostné romány Stephanie Laurensové, nebo proslulé příručky o duchovním rozvoji od dona Miguela Ruize.

V roce 2014 koupilo nakladatelství HarperCollins celosvětově známou značku romantických paperbackových příběhů Harlequin, vycházejících také v češtině.

Končící soutěže