Audiotéka

Audiotéka

3 soutěže

Jsme Audiotéka. Nabízíme dobře podané příběhy. Jsme největším distributorem audioknih na českém trhu. Vstupte do světa, kde je literatura spojená se zvukem a knihy nejsou jen ke čtení, nýbrž hlavně k poslechu.
Se službou Audiotéka šetříte svůj čas, prožíváte dobrodružství a pracujete na osobním rozvoji. Knihy načtené těmi nejlepšími českými interprety máte díky nám neustále u sebe, v jednoduché mobilní aplikaci.
Nechte si číst kdykoli a kdekoli, ať už do sluchátek nebo na hlasitý odposlech. Na cestě do práce, při práci, při sportu jako běh, fitness nebo workout, pusťte si audioknihu k odpočinku...
Od roku 2011, kdy jsme spustili Audiotéku v České republice, je přístup k tisícům a tisícům fascinujících příběhů, ale i ke zdrojům poznání a novému způsobu osobního rozvoje, snazší a intuitivnější než kdy dřív.
Sortiment audioknih, které nabízíme, se s postupem let rozšiřuje stále rychlejším tempem a my se ve stále větší míře stáváme i producenty a vydavateli audioknih. Buďte s námi i nadále a přispějte tak k dalšímu zkvalitňování a rozšiřování audioknižního světa a slovesné kultury.

Přihlášení
Registrace

2
soutěže

Dnes nové

2
soutěže

Dnes končí