Albatros Media

Albatros Media

19 soutěží

Mediální společnost a největší knižní vydavatelství v ČR. V návaznosti na tradici sahající až k roku 1949 vydává více než 2000 knižních titulů ročně. Zaštiťuje knižní nakladatelství Albatros, CooBoo, Plus, Motto, XYZ, Edika, BizBooks, CPress, Computer Press, Management Press, B4U Publishing, Fragment, Egmont, Kniha Zlín, partnerský projekt Edice České televize a nakladatelství elektronických knih eReading a Palmknihy a nabízí díky tomu široké spektrum mediálních produktů - knih, e-knih a audioknih.

Navazuje na společnost ALBATROS nakladatelství, a. s., jejímž je právním nástupcem a která na českém knižním trhu od svého vzniku v roce 1949 (do roku 1969 pod původním názvem Státní nakladatelství dětské knihy) vydala více než 25 tisíc titulů v celkovém nákladu přesahujícím 450 milionů výtisků. V roce 1964 byla jedním ze 7 světových zakladatelů veletrhu dětské knihy v italské Bologni.

Tituly vydává a nabízí pod vlastními značkami v České republice a na Slovensku, ve spolupráci s lokálními partnery vyrábí též řadu titulů v polštině, maďarštině, finštině, dánštině, holandštině, estonštině, chorvatštině, slovinštině i dalších především evropských jazycích.

Probíhající soutěže

Soutěž o knihu iPohádka
Přihlášení
Registrace

1
soutěž

Dnes nové

Výhody registrace