hoppi.cz

hoppi.cz

3 soutěže

Hoppi.cz je první a jediný inzertní server akcí a slev bez voucherů, který byl spuštěn 1.2.2018. Jeho účelem je omezit nutnost využívání různých voucherů, kupónů a poukazů při uplatňování akcí a slev. Přichází tak s myšlenkou přímého kontaktu mezi zákazníkem a poskytovalem akce, nebo-li inzerentem (podnikatelem či firmou).

Na hoppi.cz si můžete vybrat z akcí z celé ČR i ze zahraničí, které mají vždy jedno společné: jejich využití je rychlé a snadné! Na hoppi.cz se totiž nemusíte jakkoliv registrovat, platit něco předem nebo si stahovat kupóny, vouchery a podobně. Je to tak jednoduché, jako když procházíte kolem obchodu, který má na výloze napsáno "Akce". Vyberte si tu správnou akci a můžete ji ihned využít! Veškeré platby probíhají až při využití akce, a to přímo inzerentům, např. návštěvou v obchodě, nákupem v jeho e-shopu apod.

Své akce zde inzerují podnikatelé a firmy z různých odvětví, např. cestovní kanceláře, e-shopy, obchody s oblečením, solární studia, kosmetické salóny, fitness studia a mnoho dalších. Ti všichni vám nabízejí možnost využít své akce jednoduše a rychle. Ostatně i pro ně je hoppi.cz velkým přínosem, neboť nejsou zatěžováni další administrativou spojenou s uplatňováním voucherů.

Na hoppi.cz tak opravdu platí "slevy hned, a BEZ VOUCHERŮ". Využívejte akce na hoppi.cz, jednodušší už to opravdu nebude!

Přihlášení
Registrace

1
soutěž

Dnes nové

Končící soutěže