Sbírejte body za aktivitu na webu!

Redakce
| 13. 1. 2018

Za aktivitu na webu www.vasesouteze.cz mohou registrovaní uživatelé sbírat body, které potom vymění za různé odměny a benefity.

Za co mohu body získat?

Body dostanete za následující aktivity:

  • účast ve Vaší první soutěži na www.vasesouteze.cz (50 bodů + 5 bodů)
  • účast v každé další soutěži pořádané webem www.vasesouteze.cz (5 bodů)
  • hodnocení soutěže - 1-5 hvězdiček (1 bod)

Ocenění za další aktivity pro Vás chystáme.

Na co mohu body použít?

Body lze aktivně použít pro zvýšení své šance v soutěži. Za body můžete zvýšit dvakrát nebo třikrát svoji šanci na výhru v libovolné soutěži, které se zúčastníte.

  • Dvojitá šance – stojí 50 bodů
  • Trojitá šance – stojí 100 bodů

Druhou možností využití bodů je účast v bodovací soutěži. Každý registrovaný uživatel má tedy na www.vasesouteze.cz dvě bodová konta. První je konto pro přímé aktivní použití a druhé konto pouze pro bodovací soutěž. Všechny získané body se připisují zároveň na obě konta, např. účastí v soutěži se počet bodů na obou kontech zvedne o 5 bodů.

Bodové konto pro aktivní použití

Na tomto kontě mohou body jak přibývat (aktivitou), tak ubývat (použitím např. na dvojitou šanci). Provozovatel  webu do tohoto konta nikdy nezasahuje, počet bodů na tomto kontě je pouze v rukou uživatele. Použití bodů z tohoto konta např. na dvojitou šanci se nijak nedotkne bodového stavu na kontě pro bodovací soutěž. 

Bodové konto pro bodovací soutěž

Body z tohoto konta nemůže uživatel nijak použít, slouží pouze ke sčítání celkového počtu bodů získaných uživatelem za určitý časový interval (doba konání bodovací soutěže). Po skončení tohoto časového intervalu je bodový stav tohoto konta vrácen zpět na 0, aby měli všichni stejné podmínky na začátku nové bodovací soutěže. Toto vynulování se nijak nedotkne aktuálního stavu bodového konta pro aktivní použití.

Kde zjistím stav svých bodových kont?

Aktuální stav obou bodových kont je k dispozici v uživatelském účtu.

Komentáře

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé

Přihlášení
Registrace

2
soutěže

Dnes nové

2
soutěže

Dnes končí