Jak soutěžit

Tato stránka Vám poskytne stručný návod, jak soutěžit na webu www.vasesouteze.cz. Pokud máte jakýkoliv další dotaz ohledně soutěžení, kontaktujte nás prosím zde. 

Kdo může soutěžit?

Soutěžit může kdokoliv s korespondenční adresou v České republice.

 

Registrovaný uživatel

K účasti v soutěžích na webu www.vasesouteze.cz je nutné vytvoření uživatelského účtu. Registrovaný uživatel může využít následujících výhod:

  • nemusí pokaždé vyplňovat osobní údaje
  • není nutné procházet antispamovou kontrolou
  • přehled o zúčastněných soutěžích a výhrách
  • možnost sbírat body za aktivitu a využívat je (více zde)
  • možnost účastnit se soutěží jen pro registrované 

Jak se registrovat?

Registrace je zdarma. Je třeba vyplnit registrační formulář obsahující uživatelské jméno, heslo, e-mail a korespondenční adresu uživatele. Po odeslání registračního formuláře je na zadanou e-mailovou adresu odeslán potvrzující e-mail. Pro úspěšné dokončení registrace je nutné kliknout na odkaz obsažený v tomto e-mailu. Ihned poté je možné  se pomocí zadaného uživatelského jména a hesla přihlásit do svého účtu na www.vasesouteze.cz.

Změna uživatelských údajů

Všechny uživatelské údaje je kdykoliv možné změnit. Stačí na stránce svého uživatelského účtu kliknout na tlačítko Upravit profil.

Přidání avataru

Pro Vaši lepší vizuální identifikaci na webu může sloužit avatar. Ten je možné změnit také na stránce Vašeho uživatelského účtu po kliknutí na tlačítko Upravit profil. Jako avatar lze nahrát téměř jakýkoliv obrázek ve formátu .png, .jpg nebo .gif, doporučujeme však nejlépe čtvercový formát v rozlišení 50 × 50 pixelů. Maximální velikost obrázku je 10 kB.

Průběh soutěže 

Každá soutěž má pevně stanovený termín, kdy je možné soutěžit. Soutěžit můžete kdykoliv během tohoto časového intervalu, přičemž datum účasti nemá vliv na Vaši šanci vyhrát. Stejnou šanci budete mít, ať se zúčastníte první nebo poslední den soutěže. Každý uživatel se může soutěže zúčastnit pouze jednou. Jakmile vyprší lhůta pro soutěžení, čeká se na vyhodnocení soutěže. Výherci jsou losováni náhodným výběrem ze všech účastníků soutěže. Po vyhodnocení je soutěž přesunuta ze sekce Probíhající soutěže do sekce Ukončené soutěže.

Jak se dozvím, jestli jsem vyhrál?

Každý výherce obdrží informaci o výhře v soutěži na e-mailovou adresu zadanou při registraci. Registrovaný uživatel uvidí informaci o výhře rovněž ve svém uživatelském účtu. Posledních několik výherců je také zobrazováno na hlavní straně webu. 

Způsob doručení výhry

Pro doručení výhry není z Vaší strany potřeba nic dělat. Výhra Vám bude doručena na korespondenční adresu zadanou při registraci. Pokud Vám výhra nedorazí do 20 pracovních dnů od obdržení informačního e-mailu, kontaktujte nás prosím odpovědí na tento e-mail, v komentáři pod soutěží nebo prostřednictvím kontaktního formuláře.  

Komentáře

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé

Hojaro
před 476 dny
Dobrý den.
Kde je dnešní 3. soutěž avizovaná v úvodu stránky u "Můj účet " ,"Přihlášení", atd.

"Dnes nové" - 3 soutěže?
"Dnes končí" - 2 soutěže
Přihlášení
Registrace

1
soutěž

Dnes nové

1
soutěž

Dnes končí