Soutěže pouze pro registrované!

Redakce
| 9. 5. 2018

Dne 28.5.2018 vstupuje v platnost nové obecné nařízení EU o ochraně osobních údajů (známé jako GDPR). Aby náš web splňoval podmínky tohoto nařízení, museli jsme přistoupit k několika zásadním změnám.

Soutěžení pouze pro registrované uživatele 

První a asi nejdůležitější změnou je, že pouze registrovaní uživatelé budou mít povoleno účastnit se našich soutěží. Tato podmínka je platná od dnešního dne a je platná i pro aktuálně probíhající soutěže. Tento krok jsme dlouho promýšleli a nakonec ho musíme udělal, protože při dodržení všech podmínek nového nařízení by bylo soutěžení bez registrace příliš náročné jak pro soutěžící, tak pro náš systém.

OnlyRegistered

Nové soutěžní podmínky a ochrana osobních údajů

Došlo k vyčlenění pasáže o ochraně osobních údajů z všeobecných soutěžních podmínek do samostatného dokumentu. Zároveň došlo i ke značnému rozšíření informací o správě a ochraně osobních údajů na našem webu. V podstatě se jedná o velký krok směrem k informovanosti uživatelů a zprůhlednění zpracování osobních údajů soutěžících na našem webu. Díky tomuto rozdělení potřebujeme váš nový souhlas se soutěžními podmínkami a s jednotlivými úkony zpracování vašich osobních údajů. Nové podmínky můžete odsouhlasit buď přímo nově ve svém uživatelském profilu nebo při účasti v soutěži. Tyto souhlasy můžete kdykoliv odvolat.

New terms of services

Nové soutěžní podmínky si můžete přečíst zde a nový dokument o ochraně osobních údajů zde

Komentáře

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé

Přihlášení
Registrace

2
soutěže

Dnes končí