Uvidíme...

Redakce
| 30. 8. 2020

Vážení soutěžící,

 

přestože ještě neslavíme Silvestra, dovolím si, s oporou o klasika, napsat, že tento způsob roku zdá se mi poněkud nešťastným. Po úspěšném zahájení přišla ledová sprcha v podobě vyhlášení nouzového stavu, kdy knižní trh ustrnul a s ním i soutěže na našem webu. Jen pomalu jsme se pokusili rozjet, naráželi jsme ale na další úskalí, a to objektivní (např. ukončení spolupráce s některými nakladatelstvími) i ryze soukromá (starost o malá dítka, nedostatek času na volnočasové aktivity, mezi něž spadá i starost o web). Z těchto důvodů náš web zvláště v posledním měsíci stagnoval. Omlouvám se tímto všem soutěžícím, kteří marně čekali na nové soutěže nebo vyhlášení výsledků.

 

Zdá se však, že jsme nabrali druhý dech. Dnes jsme vylosovali výherce všech soutěží, jejich adresy byly předány nakladatelstvím, která budou výhry rozesílat. Také jsme připravili nové soutěže, první z nich bude spuštěna už zítra. Snad tím uděláme alespoň některým z vás, kteří nám zůstali věrni, radost. Postupně budeme vyřizovat nedoručené výhry, o které jste mi psali na e-mailovou adresu. Vracíme se tak k původnímu standardu. A věřím, že ho už zachováme. K tomu ovšem budeme potřebovat i Vaši pomoc. Budeme rádi, když se opět zapojíte do soutěží, které jsme pro vás připravovali s radostí. A také když opět budete na webu připojovat své komentáře ke knihám a postřehy. Děkujeme za ně.

 

Marta Šimečková

Komentáře

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé

Líba53
před 256 dny
Moc držím palce, aby vše již bylo OK. Moc mi soutěže chyběly a jsem ráda, že se opět budu seznamovat s novými knížkami a dozvídat se nové info o nich. Knihy jsou moje velká láska...
Anicka59
před 256 dny
Přeji aby se opět vše vrátilo vše do zajetých kolejí. Já sama mám radost, že se zase bude soutěžit.
vhumhejova@seznam.cz
před 256 dny
Přeji dobrý start.
Ondraaa
před 256 dny
Mám radost
karliki
před 258 dny
Budeme se moc těšit.

Nové soutěže

Výhody registrace