PRÁVĚ VYŠLO: Cizinec na pláži

Redakce
| 12. 11. 2019
• Od autorky psychologického thrilleru Vždycky je to manžel, který se stal v zahraničí i u nás bestsellerem. • „Naprosto strhující!“ prohlásila o knize populární autorka thrillerů Tess Gerritsen. • Mystery Press vydá příští rok také čtvrtou knihu Michele Campbell: Ženu, která věděla příliš mnoho.

Po bestsellerech Vždycky je to manžel a Byla to tichá dívka přichází Michele Campbell s dalším psychologickým thrillerem. V Cizinci na pláži autorka znovu proniká pod skořápku jednoho zdánlivě dokonalého manželství a zároveň odhaluje rozporuplný svět bohatých lidí.

Cizinec na pláži


Luxusní dům na pláži, jedna žena mezi dvěma muži… a vražda

Caroline Starkové se jednoho dne zhroutí život. Má sice luxusní dům na pláži, kde doufala, že bude žít se svou rodinou, ale její manžel je lhář, což zjistí při ostré hádce, která byla až příliš veřejná. Zdrcená Caroline vidí jediné východisko v cizinci, který se jednoho dne objeví na pláži u jejich domu.

Počáteční snaha nalézt útěchu v Aidanově náruči a zároveň se pomstít manželovi se ale velmi rychle změní v děsivou noční můru. Vypadá to, že Aidanova posedlost Caroline, její rodinou i domem nezná hranic a nezastaví se ani před vraždou. Avšak i samotná Caroline skrývá temné tajemství…

Americká spisovatelka Michele Campbell je považována za současnou hvězdu psychologického thrilleru a strhující román Cizinec na pláži pouze potvrzuje pravdivost tohoto tvrzení. Není proto divu, že na příští rok chystá Mystery Press (www.mysterypress.cz) k vydání autorčinu nejnovější knihu nazvanou Žena, která věděla příliš mnoho.

knihy


Anotace


Caroline Starková má úžasný nový dům na pláži, ideální pro pořádání nákladných večírků a dovolených se svou rodinou. Ale její muž je lhář a všechno v jejím životě je momentálně vzhůru nohama. Když se na párty, na které se Caroline veřejně pohádá s manželem, objeví jako barman neznámý muž jménem Aidan, nikomu to nepřipadá nijak zvláštní.
Carolinino manželství se hroutí a přepychový život, na kterém si zakládala, se začíná rozpadat. Útěchu a zároveň pomstu hledá zhrzená žena v Aidanově náručí. Z krátkého a zoufalého románku, který pro ni neznamenal nic, zato pro něj všechno, se ale náhle stává děsivá noční můra, v níž jde o život.
Kdo manipuluje kým v téhle smrtící hře plné vášně, chorobné posedlosti a snahy o ovládnutí toho druhého? Kdo na sebe vezme vinu, když dojde k vraždě? A jaké tajemství skrývá samotná Caroline…?


Michele Campbell

Po studiích práv na Harvardu a Stanfordu působila Michele Campbell jako federální prokurátorka v New York City, kde se specializovala na případy mezinárodního organizovaného zločinu a gangů.
Po čase se rozhodla úspěšnou kariéru ve světové metropoli ukončit a přestěhovala se s manželem a dvěma dětmi do idylického univerzitního městečka v Nové Anglii, které se dost podobá Belle River z jejího románu Vždycky je to manžel.
V současnosti vyučuje trestní a ústavní právo a píše knihy. Na kontě má prozatím tři: Vždycky je to manžel (2017), Byla to tichá dívka (2018) a Cizinec na pláži (2019), jimiž si získala srdce čtenářů na obou březích Atlantiku.
Má mnoho dobrých přítelkyň, pár nepřítelkyň a jen jednoho manžela, který jí – pokud je jí známo – nikdy o život neusiloval. Více o autorce naleznete na www.michelecampbellbooks.com.


Komentáře

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé

Přihlášení
Registrace

1
soutěž

Dnes nové