Nová série Roberta Bryndzy začíná!

Redakce
| 5. 11. 2019
Zakousněte se do bestselleru Kanibal z Nine Elms…

Nakladatelství Cosmopolis, součást Nakladatelského domu GRADA, přichází s knihou z nové série oblíbeného autora Roberta Bryndzy. V ní představuje novou hrdinku, vyšetřova¬telku Kate Marshallovou, ženu s pohnutým osudem a silným smyslem pro spravedlnost. Hrdinka Kate však není jediná novinka – již během prosince vyjde Kanibal z Nine Elms jako audiokniha v podání oblíbeného Martina Stránského.

kniha

Už jednou unikla vrahovi, dokáže to i podruhé?

Před patnácti lety byla Kate Marshallová vycházející hvězdou londýnské policie. Dokázala vyřešit sledovaný případ ne¬bez¬pečného a krutého sériového vraha
s přiléhavou přezdívkou Kanibal z Nine Elms, i když přitom sama málem ze¬mře¬la.

Nyní Kate přednáší na univerzitě a snaží se vést poklidný život, když se minulost za¬čne vracet. E-mail s žádostí o pomoc ji vtáhne nejen do právě probíhajícího vy¬šetřování vražd mladých dívek. Jejich modus operandi nebezpečně připomíná případ, který před patnácti lety vyřešila.

Nevrací se jen vzpomínky. Vrah na¬podobitel chce dokončit započatou prá¬ci… A tak se i Kate musí vrátit
k vyšetřování, aby dokončila tu svoji – chytit dalšího sériového vraha.

Knižní trailer: trailer

464 stran, formát 145 x 205, pevná vazba s přebalem, sametové lamino, 399 Kč

O autorovi:
Robert Bryndza je britský autor žijící trvale na Slovensku se svým manželem Jánem. Jeho prvního thrilleru, Dívky v ledu, se v zahraničí již prodaly více než dva miliony výtisků, byl označen jako The Wall Street Journal a USA Today bestseller a práva byla prodána do devětadvaceti jazyků. The Girl in the Ice (Dívka v ledu) je první díl poutavé série s vyšetřovatelkou Erikou Fosterovou. I jeho další po-kračování Night Stalker (Noční lov), Dark Water (Temné hlubiny), Last Breath (Do posledního dechu), Cold Blood (Chladnokrevně) a Deadly Secrets (Smrtící tajnosti) se drží na předních příčkách nejpro-dávanějších knih. Nyní Robert Bryndza pracuje na dalších případech nové hrdinky Kate Marshallové. Kromě těchto dvou sérií je taktéž autorem romanticky a humorně laděných zahraničních bestsellerů.
Více o autorovi se můžete dočíst na webových stránkách www.robertbryndza.com, Twitteru @RobertBryndza či na Facebooku a Instagramu.


Ohlasy:
Troufám si tvrdit, že je Robert Bryndza právě v nejlepší formě, a důkazem je právě Kanibal z Nine Elms. Neskutečně čtivá kniha, kterou nebudete chtít dát z ruky dříve, než dočtete poslední stránku. Skvěle propracovaný děj spolu se sympatickým duem v hlavní roli si jistě oblíbíte a budete nedočkavě vyhlížet další díl. Autor nemohl začít novou sérii lépe, jeho příběhy jsou jako droga a já nutně potřebu¬ji další dávku.
– Jana, Pinky v knihách


Tato kniha rozhodně stojí za to, přátelé, čtenáři, milovníci thrillerů a fanoušci autora, určitě si ji přečtěte! Nová závislost je tu!
– Darina, Darameganknihy

Komentáře

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé

luculi
před 95 dny
Zatím se na knihu nechystám. Od autora jsem četla Dívku v ledu a se zbytkem série jsem už nepokračovala. Nějak jsem na tom nenašla to bomba čtení, co všichni popisovali...
Jezisek
před 105 dny
Už ji mám doma. Dočtu Houbařku a hned se do ní pustím. Jsem zvědavá, jestli série bude ještě lepší než s Erikou.
Přihlášení
Registrace

1
soutěž

Dnes nové

1
soutěž

Dnes končí