Střetnutí herního světa s komiksovým právě přináší nový titul značky CREW KIDS – Minecraft komiks: První kniha příběhů

Redakce
| 4. 9. 2019
V roce 2009 byla švédským vývojářem Markusem Perssonem navrhnuta počítačová hra, která se v roce 2019 stala historicky nejprodávanější hrou na světě!

Svým prodejem trumfnula i světoznámou hru Tetris! Řeč je o světoznámé hře Minecraft, v jejímž světě se vše skládá z všemožných kostiček. Hráč z nich buduje vlastní svět, ve kterém může farmařit, stavět, obchodovat, nebo dokonce bojovat proti příšerám a dalším hráčům. Tato tvůrčí hra učarovala jak dětem, tak dospělým! 

komiks
A teď přichází Nakladatelství CREW s.r.o. s novinkou – prvními skutečně oficiálními komiksovými příběhy z tohoto herního světa. Jde o titul Minecraft komiks: První kniha příběhů.

„V dnešní době je těžké zaujmout děti knihou. Mnohdy je čtení nezajímá, raději se dívají na televizi, nebo tráví svůj volný čas hraním počítačových her. Kniha Minecraft komiks: První kniha příběhů ale kombinuje komiks a počítačovou hru, která je známá a odborníky uznávaná jako přínosná pro rozvoj kreativity.“, říká Michaela Pexová, specialistka komunikace Nakladatelství CREW. „Díky propojení komiksu a tématu počítačové hry nabízíme dětským čtenářům jedinečný zážitek a motivaci pro znovuobjevení lásky ke čtení!“, dodává Pexová.

Titul Minecraft komiks: První kniha příběhů je blízká dětskému čtenáři jak svým tématem, tak příběhem. Děj se točí kolem Tylera, obyčejného kluka, který se s rodinou odstěhoval z rodného města. Stejně jako pro každého, je i pro Tylera stěhování náročné. Ale překlenout toto nesnadné období mu pomůže věrná parta kamarádů, se kterou zůstává ve spojení právě díky hraní Minecraftu. Spolu s přáteli Evanem, Candace, Tobim a Grace podnikají mnoho online výprav napříč celým Overworldem a zažívají ta nejbáječnější dobrodružství.

komiks
„I když titul Minecraft komiks doporučujeme od šesti let, tak svoje čtenáře si najde i mezi staršími fanoušky.“, říká Petr Litoš, ředitel Nakladatelství CREW s.r.o. „Eda, můj téměř devítiletý syn, přečetl Minecraft jedním dechem. Z Minecraftu byl opravdu nadšený!“ |

Tento titul nakladatelství zařadilo pod značku CREW KIDS, kterou založilo v roce 2018 pro dětské fanoušky komiksu. Pod touto značkou se skrývají světoznámé značky jako například Bart Simpson, SpongeBob, My Little Pony nebo Avengers! A teď se mezi tyto slavné postavy zařadil titul, která oslovuje nejen čtenáře komiksů, ale i fanoušky počítačových her.

První titul ze série Minecraft je právě na pultech u dobrých knihkupců nebo na stránkách www.obchod.crew.cz.


Komentáře

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé

Přihlášení
Registrace

2
soutěže

Dnes nové

1
soutěž

Dnes končí