Vybavte se na léto pohodovým čtením

Redakce
| 13. 6. 2019
Prázdniny se kvapem blíží. A s nimi i všemi očekávaná doba dovolených. Ať se letos chystáte na chalupu, a nebo k moři, nezapomeňte si s sebou vzít nějaké to oddechové čtení. Že ještě žádné nemáte? Tak to musíte rychle napravit! Ale nebojte, rádi vám v tom pomůžeme...

Jak víte, na našem webu VašeSoutěže.cz si můžete vysoutěžit hromadu knížek. Pravidelně pro vás připravujeme soutěže o knižní novinky určené pro malé i velké čtenáře. Kromě klasických knih si u nás navíc můžete vysoutěžit i skvělé komiksy a audioknihy. Tak hurá do soutěžení!

knihy

V měsíci červnu pro vás chystáme třeba soutěže o novinky z edice Srdcovky, která přináší oddechové čtení pro ženy. Z listů těchto knih, které jsou vydávány v praktické brožované vazbě (přece jen při cestování v letadle jde o každý gram, že?), na vás dýchnou cizokrajné vůně a zejména láska, která k létu prostě patří.

A pozor: abyste se nenudili, připravili jsme pro vás i dvě kvízové soutěže! Ověříte si při nich své znalosti fantasy série s Harrym Potterem v hlavní roli nebo žánru detektivek. A výhry budou stát opravdu za to! Na výherce čekají tři balíčky doplňkových knih od J. K. Rowlingové. Plus – a to pozor! – ještě celá série detektivek od Roberta Bryndzy s inspektorkou Erikou Fosterovou!

Máme pro vás ještě jednu skvělou zprávu: na Facebooku nově pořádáme pravidelné pondělní soutěže o zajímavé knižní výhry ve snaze zpříjemnit vám start do nového pracovního týdne. Zkuste své štěstí i v těchto soutěžích a třeba si vysoutěžíte knihu na dovolenou.


V červnu se prostě vyplatí sledovat dění na našem webu, co říkáte?


Komentáře

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé

honzik101
před 163 dny
spletla jsem se já jsem nevyhrála,
sharonka
před 212 dny
Super, soutěž o celou sérii detektivek od Roberta Bryndzy:-).
honzik101
před 218 dny
pěkné, ale také vyhrát
kometka
před 220 dny
Už se těším :)
mexka
před 221 dny
Ano, vyplatí se to! Jste senzační!
Marta Šimečková
mexka ·
před 215 dny
Jé, děkujeme za pochvalu! A rovnou prozradím, že už zítra spustíme velký kvíz pro fanoušky Harryho Pottera :)
Přihlášení
Registrace

1
soutěž

Dnes nové

Končící soutěže