Vybavte se na léto pohodovým čtením

Redakce
| 13. 6. 2019
Prázdniny se kvapem blíží. A s nimi i všemi očekávaná doba dovolených. Ať se letos chystáte na chalupu, a nebo k moři, nezapomeňte si s sebou vzít nějaké to oddechové čtení. Že ještě žádné nemáte? Tak to musíte rychle napravit! Ale nebojte, rádi vám v tom pomůžeme...

Jak víte, na našem webu VašeSoutěže.cz si můžete vysoutěžit hromadu knížek. Pravidelně pro vás připravujeme soutěže o knižní novinky určené pro malé i velké čtenáře. Kromě klasických knih si u nás navíc můžete vysoutěžit i skvělé komiksy a audioknihy. Tak hurá do soutěžení!

knihy

V měsíci červnu pro vás chystáme třeba soutěže o novinky z edice Srdcovky, která přináší oddechové čtení pro ženy. Z listů těchto knih, které jsou vydávány v praktické brožované vazbě (přece jen při cestování v letadle jde o každý gram, že?), na vás dýchnou cizokrajné vůně a zejména láska, která k létu prostě patří.

A pozor: abyste se nenudili, připravili jsme pro vás i dvě kvízové soutěže! Ověříte si při nich své znalosti fantasy série s Harrym Potterem v hlavní roli nebo žánru detektivek. A výhry budou stát opravdu za to! Na výherce čekají tři balíčky doplňkových knih od J. K. Rowlingové. Plus – a to pozor! – ještě celá série detektivek od Roberta Bryndzy s inspektorkou Erikou Fosterovou!

Máme pro vás ještě jednu skvělou zprávu: na Facebooku nově pořádáme pravidelné pondělní soutěže o zajímavé knižní výhry ve snaze zpříjemnit vám start do nového pracovního týdne. Zkuste své štěstí i v těchto soutěžích a třeba si vysoutěžíte knihu na dovolenou.


V červnu se prostě vyplatí sledovat dění na našem webu, co říkáte?


Komentáře

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé

sharonka
před 26 dny
Super, soutěž o celou sérii detektivek od Roberta Bryndzy:-).
honzik101
před 32 dny
pěkné, ale také vyhrát
kometka
před 34 dny
Už se těším :)
mexka
před 35 dny
Ano, vyplatí se to! Jste senzační!
Marta Šimečková
mexka ·
před 29 dny
Jé, děkujeme za pochvalu! A rovnou prozradím, že už zítra spustíme velký kvíz pro fanoušky Harryho Pottera :)
Přihlášení
Registrace

1
soutěž

Dnes nové