Pod značkou Palmknihy vzniká největší obchod s e-knihami v Česku

Redakce
| 6. 6. 2019
E-knižní portály Palmknihy a eReading jsou už tři roky součástí skupiny Albatros Media.

Tým, který má e-knihy ve skupině na starosti, přináší pro letošní rok řadu novinek a pozitivních změn pro zákazníky a rozhodl se proto sloučit obě značky pod jednu - Palmknihy. Pod tímto názvem tak bude od září fungovat největší e-knižní obchod v České republice.

Palmknihy

Možnost soustředit se na inovace na poli e-knih a také audioknih a tak přichystat ten nejlepší možný zážitek při jejich výběru a nákupu - to jsou hlavní důvody sloučení e-knižních portálů. Značka eReading patří do skupiny Albatros Media už od roku 2013, v roce 2016 se přidaly i Palmknihy. Už tři roky tak oba dva weby spravuje stejný tým odborníků a odbornic na digitální formáty čtení. Jeho cílem je přitom neustále zlepšovat služby a rozšiřovat nabídku, v čemž bude od konce prázdnin tým pokračovat pouze pod značkou Palmknihy.

“Je to pro nás logický krok, práce na dvou portálech byla do velké míry duplicitní. Sloučení e-knižní a audioknižní nabídky pod oblíbenou značku Palmknihy nám uvolní ruce pro inovační aktivity a k dalšímu vylepšování stávajících služeb pro naše zákazníky. Ti, kdo doposud preferovali eReading, se navíc nemusí bát - účty obou webů jsou propojené, čekají na ně tedy jak jejich e-knihy, tak stávající i nové služby,” říká Lucie Gilánik, ředitelka společnosti Palmknihy - eReading.

Momentálně fungují oba weby, zákaznické účty a s nimi i e-knihovny jsou sloučené a v nabídce Palmknih je 25 000 e-knih a 3 600 audioknih. Portál eReading zanikne s koncem léta. Zákazníci a zákaznice ale o nic nepřijdou, a to ani v případě, že nakupovali na obou webech. Tým Palmknih umí spojit dokonce i účty, které si čtenářky a čtenáři založili pod různými e-maily. Celkem se Palmknihy starají o 1 500 000 e-knih v zákaznických knihovnách a dávají si záležet na tom, aby nikdo nepřišel ani o jedinou knihu.

Další informace najdou zákazníci a zákaznice na webu https://www.ereading.cz/spojujeme. Palmknihy nabízejí e-knihy od drtivé většiny českých nakladatelství, jejichž řady se rozrůstají a brzy se nabídka opět skokově rozroste. Zanedlouho se také můžete těšit na stejně široký výběr e-knih a audioknih v jediné, stejnojmenné aplikaci.

Komentáře

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé

Přihlášení
Registrace

1
soutěž

Dnes končí