Mladí Titáni do toho!

Redakce
| 5. 6. 2019
Superhrdinové mají mnoho podob. Tahle je patrně ta nejšílenější. Přichází Mladí Titáni!

Mladí Titáni do toho! je komiks pro děti od sedmi let, který přináší humorný pohled na svět dospívajících superhrdinů. Tenhle komiks je inspirovaný i u nás vysílaným animovaným seriálem, který přináší příběhy někdy až na pokraji grotesky. Komiks sází na svět dětské party a na zábavné a krátké historky. Skupina mladých hrdinů (vedena Batmanovým parťákem Robinem) sice bojuje se zločinem, ale taky řádí na minigolfu, u počítačových her, prožívá první lásky a má problémy se svými rodiči (zvláště pokud jsou ti rodiči vládci pekel).

Mladí titáni


V týmu najdete jak Batmanova parťáka Robina (který se snaží mít všechno pod kontrolou), vesmírnou hrdinku Starfire (která má trochu problém s pozemskými zvyklostmi), temnou kouzelnici Raven (se slabostí pro poníky), či nerozlučné parťáky Beast Boye (se schopností se proměnit v jakékoliv zvíře, které je vždy zelené) a i z Ligy spravedlnosti známého Cyborga. A samozřejmě, občas zaskočí i nějací další slavní hrdinové a padouši.


Série Mladí Titáni do toho! se objevila poprvé v televizi v roce 2013 a slavila velký úspěch. Byla nominována na téměř všechny dětské ceny a rychle si vysloužila ve stejném zábavném duchu dělanou komiksovou sériiV roce 2018 dorazil do kin i jejich první celovečerní (a velmi úspěšný) film, nesoucí se pod heslem „Když může mít film Aquaman, může mít film každý!“

Mladí titáni


Mladí Titáni do toho! u nás vychází pod značkou CREW KIDS, kterou jsou označovány komiksy, které mohou číst předškoláci (např. komiks Mimoni) i děti na prvním stupni základních škol. Jejich smyslem a cílem je pomocí zajímavých témat i postav přitáhnout děti ke čtení. Témata tomu odpovídají – zejména velkou roli hraje přátelství či rodina. Pod tuto značku patří jak humorné knížky, které znají děti z televize a filmů (Mladí Titáni, Bart Simpson, SpongeBob), tak hravě dobrodružné fantasy příběhy, mezi kterým kraluje fantasy komiks Kůstek, který od září 2018 vychází v barevné verzi právě pod značkou CREW KIDS. Kůstek byl jednou z přelomových knih, která v USA přilákala děti zpátky do knihoven. U nás by to mohlo být podobné.


Na další, a snad ještě bláznivější pokračování série Mladí titáni do toho!, se čtenáři mohou těšit již v říjnu 2019!

KOMIKS MLADÍ TITÁNI DO TOHO! MŮŽETE VYHRÁT V NAŠÍ SOUTĚŽI (SOUTĚŽ KONČÍ 25. 6. 2019).


Komentáře

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé

Přihlášení
Registrace

1
soutěž

Dnes končí