Veronika Válková vydává dvacátou Bárovku a spouští klub pro fanoušky

Redakce
| 1. 6. 2019
Příznivci cestování v čase mohou jásat. Spisovatelka Veronika Válková vydala další knihu, tentokrát už dvacátou „Bárovku“ – tedy knihu o cestovatelce Báře!

Jubilejní titul nese název Mezopotámie – Ve službách velekněžky a hlavní dvanáctiletou hrdinku v ní tentokrát kouzelný atlas přenese do města Uruk, kterému hrozí zánik.

Historička Veronika Válková ve svých knihách přenáší čtenáře do skutečné, reálné historie, kde spolu s Bárou zažívají napínavé chvilky, zároveň se toho ale také hodně dozvědí.
Ve vysoce populární sérii si tak děti už mohly přečíst o druhé světové válce, ale také o vzniku Československa, o dobách husitů nebo měly možnost lépe poznat nejslavnějšího českého císaře Karla IV.

Čtenářský klub Společenství kouzelného atlasu

Dvacátý přírůstek by se měl pořádně oslavit! U příležitosti vydání Mezopotámie spouští dětská značka Bambook čtenářský klub pro všechny fanoušky této série. Vstup do Společenství kouzelného atlasu není jakkoliv věkově omezen, ani není jinak zpoplatněn.
Členové klubu se mohou těšit např. na slevy na knížky, přednostní zasílání nových kapitol, ilustrace Petra Kopla z knížek na velkém formátu, soutěže, ale také třeba na setkání se samotnou spisovatelkou. Bude toho však mnohem víc!

Podrobné informace jsou k dispozici na webových stránkách v záložce Dětského knižního klubu.


Komentáře

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé

Přihlášení
Registrace

2
soutěže

Dnes nové

2
soutěže

Dnes končí